اخبار انجمن

فراخوان دعوت به همکاری با کمیته‌های انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران - افکا

از اعضای محترم انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران - افکا دعوت گردد چنانچه تمایل به همکاری و عضویت در کمیته‌های انجمن به شرح ذیل دارند ، رزومه علمی خود را   به  دبیرخانه و یا پست الکترونیک انجمن به نشانیinfo@ic4i.ir  ارسال فرمایند.

کمیته‌های انجمن عبارتند از:

 

  1. کمیته راهبردی

  2. کمیته علمی

  3. کمیته ارتباطات، انتشارات و عضویت

فراخوان یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران

باعرض سلام 

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران که به میزبانی دانشگاه مازندران در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذرماه سال جاری در بابلسر برگزار می گردد، فراخوان شرکت درهمایش ،  درخواست مقاله از اساتید ، دانشجویان ، کارشناسان و فرهیختگان محترم حوزه فرماندهی و کنترل و نیزتشکیل کارگاههای آموزشی و میز گردهایی که در زمان برگزاری کنفرانس انجام می گردد به استحضار می رسد.

دانشگاه مازندران، میزبان یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل

همانگونه که قبلا به استحضار همراهان گرامی رسید ، یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل به میزبانی دانشگاه مازندران در روزهای ۲۷ و ۲۷ آذرماه سال جاری با شعار" امنیت و توسعه پایدار ملی"  در محل این دانشگاه در ساری برگزار می گردد. 

درخواست می شود مصاحبه چناب آقای دکتر احمد رشیدی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و دبیر یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل را در ادامه مطالعه فرمایید:

انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران - افکا

 

یازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل

باسلام

به استحضار همراهان گرامی می رساند یازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل در تاریخ های ۲۷ و ۲۸ آذرماه ۱۳۹۷با شعار فرماندهی و کنترل؛ امنیت و توسعه پایدار ملی با همکاری و توسط دانشگاه مازندران در ساری برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا از طریق سایت و کانالهای پیام رسان انجمن و دانشگاه مازندران به استحضار خواهد رسید.

فراخوان یازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل

فراخوان یازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل

Command, Control, Communication, Computer and Intelligence (C4I)

از صاحبنظران و پژوهشگران محترم دعوت می شود مقاله‌های علمی خـود را در چارچوب مسائل و موضوع‌های مرتبط با حوزه فرماندهی و کنترل، تدوین و به دبیرخانه یازدهمین همایش ملی فرماندهی و کنترل ارسال نمایند.

تاریخ برگزاری همایش

۲۷و ۲۸ آذر ۱۳۹۷

شعار همایش:

راه اندازی سایت فصلنامه علمی-پژوهشی فرماندهی و کنترل

باسلام

      به یاری الطاف الهی ، پیگیریها و تلاش انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران و مساعدتهای وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری و دریافت مجوز انتشار نشریه علمی-پژوهشی فرماندهی و کنترل  همکاری شرکت محترم یکتاوب  ، سایت این نشریه که به صورت فصلنامه بوده و تاکنون دو شماره از آن منتشرو  گردیده راه اندازی و در دسترس دانشجویان ، اساتید و فرهیختگان محترم قرار گرفت .

هم اکنون اطلاعات سایت در حال بارگذاری  است .

برگزاري مجمع عمومی انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران

برگزاري مجمع عمومی انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران

      پیرو دعوت قبلی ، مجمع عمومی عادي بطور فوق‌العاده انجمن فرماندهي، كنترل، مخابرات، كامپيوتر و اطلاعات ایران - افکا (نوبت اول)  در روز سه‌شنبه ۹۶/۰۹/۲۱  در محل سالن همایش دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد زیر مورد بررسی و تصویب قرار گرفت:

دریافت مجوز علمی - پژوهشی فصلنامه انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران

باسلام

به استحضار همراهان گرامی می رساند ، با تلاش و پیگیریهای بعمل آمده و همراهی اعضای محترم انجمن ، مجوز علمی – پژوهشی  فصلنامه انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران به طور رسمی از کمیسیون بررسی نشریات وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دریافت و نام نشریه انجمن به فهرست نشریات علمی دارای اعتبار افزوده شد .

دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران - اخبار

سلام 
با تشکر از همراهان گرامی ، و باتوجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران  ، از امروز آخرین اطلاعات و اخبار کنفرانس از طریق سایت و کانال انجمن به استحضار خواهد رسید .
لطفا با ما باشید.
 اخبار 
* ‌نتایج داوری مقالات روی سایت کنفرانس قرار گرفت .  لینک مقالات پذیرفته شده 

* کارگاههای آموزشی روز دوشنبه ۲۰ آذرماه طبق زمان بندی اعلام شده در سایت همایش برگزار می گردد. لینک شرکت در کارگاههای آموزشی    ⁣

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی (نوبت اول)

دعوت به مجمع عمومی عادی (نوبت اول)

      انجمن علمی  فرماندهی،کنترل، مخابرات، كامپيوتر و اطلاعات ایران (C4I

احتراما ، بدینوسیله از کلیه اعضای محترم پیوسته انجمن علمي فرماندهی، کنترل، مخابرات، كامپيوتر و اطلاعات ایران دعوت می‌شود  در جلسه مجمع عمومی عادی انجمن که از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰ روز سه‌شنبه   ۹۶/۰۹/۲۱  برگزار می‌شود حضور بهم رسانید.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار انجمن